Nasza Misja

Poznaj naszą misję i zobacz w czym możemy Ci pomóc!

Naszym głównym celem jest poprawienie funkcjonowania przedsiębiorstw i spółek poprzez profesjonalne wyszkolenie office managerów czy asystentek zarządu. Lata naszej pracy i doświadczeń spowodowały, że doskonale znamy słabe punkty polskich firm - stąd pomysł na stworzenie certyfikowanego kursu dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć pracę na stanowisku asystenta zarządu lub chcą jeszcze lepiej wypełniać swoje codzienne obowiązki.

Doskonale wiemy jaka tematyka jest istotna w pracy office managerów, dlatego możesz mieć pewność, że na naszych szkoleniach nabędziesz tylko najpotrzebniejszą i praktyczną wiedzę - w dodatku przekazywaną przez ekspertów w tych dziedzinach.

Chcemy pomóc przedsiębiorcom i asystentom zarządu radzić sobie ze stresem, który jest nieodłączną częścią prowadzenia firmy. Chcemy również przekazać sposoby na to, jak radzić sobie z sytuacjami, których nie jesteśmy w stanie zaplanować, bo takie prędzej czy później się przytrafią. Umiejętność działania w sytuacjach zupełnie niespodziewanych czy też kryzysowych jest bardzo ważna i każdy office manager powinien się tego nauczyć.

Harmonia, uporządkowanie, spokój i umiejętność podejmowania decyzji w trudnych sytuacjach - to cechy, które bardzo mocno chcemy krzewić wśród naszych kursantów, ale też wśród wszystkich osób, które na swojej drodze zawodowej zetkną się z projektem "Prawa Ręka Prezesa".

Naszą misją jest również przekazanie idei, że każdy pracownik danego przedsiębiorstwa wpływa na jego wizerunek, dlatego właśnie tak ważne jest utożsamianie się z firmą, w której pracujesz i dbanie o jej pozytywny odbiór w społeczeństwie.

Chcemy również bezpłatnie edukować wszystkich, którzy uznają nasze porady za przydatne - stąd istnienie poradnika w osobnej sekcji, w którym możesz znaleźć wiele, naszym zdaniem, ciekawych i wartościowych artykułów od praktyków biznesu.

Zobacz jak chcemy wprowadzać naszą misję w życie - sprawdź program szkolenia "Prawa Ręka Prezesa"!

 

Masz pytania? Zadzwoń -> +48 504 407 532

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.